Kutu İçerisinde 300 Adet Yaprak Bulunmaktadır. Küp Bloknotların Kutusu 300 gr Amerikan Bristol ve 4 Renk Baskılı, İç Yaprakları 80gr 1. Hamur 1 Renk Baskıl Dahil Fiyatlarımızdır. İç Yapraklara İlave Her Renk İçin 0,15 TL Eklenecektir. Küp Bloknotların Teslim Süresi 7 Gündür.
Kutu İçerisinde 500 Adet Yaprak Bulunmaktadır. Küp Bloknotların Kutusu 300 gr Amerikan Bristol ve 4 Renk Baskılı, İç Yaprakları 80gr 1. Hamur 1 Renk Baskıl Dahil Fiyatlarımızdır. İç Yapraklara İlave Her Renk İçin 0,15 TL Eklenecektir. Küp Bloknotların Teslim Süresi 7 Gündür.
Kutu İçerisinde 750 Adet Yaprak Bulunmaktadır. Küp Bloknotların Kutusu 300 gr Amerikan Bristol ve 4 Renk Baskılı, İç Yaprakları 80gr 1. Hamur 1 Renk Baskıl Dahil Fiyatlarımızdır. İç Yapraklara İlave Her Renk İçin 0,15 TL Eklenecektir. Küp Bloknotların Teslim Süresi 7 Gündür.
      

Promosyon Küp Bloknot


  Küp Bloknot özellikle ofis çalışanlarının not almak için her an elinin altında bula bileceği, fazla yer kaplamayan kağıtlardır. Promosyon Küp Bloknot kağıtlarının üzerine firmalar logo ve bilgilerini bastırarak kendi reklam ve tanıtımlarını rahatlıkla yaptıra bilirler ve bu sayede reklamınız sürekli göz önünde bulunur.
      

Küp Bloknot İmalatı


   Küp Bloknotlar isteğe bağlı olarak 300'lük, 500'lük ve 750'lik yapraklar olarak üretimi yapılmaktadır. Kutu Ebatı 8x8cm, iç yaprakların ebatı 7,8x7,8cm ve yüksekliği iç yaprak sayısına göre değişir. Kutularda 300 gr Amerikan Bristol, baskı 4 renk fotoraf baskı ve laminasyon olarakta isteğe bağlı olarak mat veya parlak selefon kullanılmaktadır. Yaprakların hepsi kutular içerisinde ve kutularda koliler içerisine konulup müşteriye teslim edilmektedir. Küp Bloknotların teslim süresi 7 gündür. Grafik çalışması istenildiği takdirde firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır.