Fiyatlarımız 140 gr Hambez, 1 renk baskılı ve 25cmx30cm ebatı için geçerlidir. İstenilen Ölçü ve özelliklerde fiyat verilecektir.
Fiyatlarımız ofset baskı ve 140gr hambez 25cmx30cm ebatı için geçerlidir. İstenilen Ölçü ve Özelliklerde fiaytlarndırma yapılabilir.
100gr Tela Nonwoven Çanta Çift Yön Resim Baskılı Olarak Üretimi Yapılmaktadır.
100gr Tela Nonwoven Çanta Çift Yön Resim Baskılı Olarak Üretimi Yapılmaktadır.
100gr Tela Nonwoven Çanta Çift Yön Resim Baskılı Olarak Üretimi Yapılmaktadır.

Promosyon Çanta Nedir ?


Promosyon çanta, firmaların ve organizasyonların ürün tanıtımı veya promosyon ürünlerini müşteri kitlesine ulaştırmada çok etkili bir tanıtım aracıdır. Verdiğiniz hizmet ve ürününüzün tutarı binlerce TL olsa bile insanlar için satın alması kolay ve ucuz bir ürün ile kendi reklamınızı vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Bilindiği gibi promosyon çanta vermeyi gerekli kılan işler var. Örneğin süpermarket gibi insanların sıklıkla alışveriş yaptığı dükkanlarda satın alınan ürünlerin taşınması için promosyon çantalar kullanılır. İnsanlar aldıklari ürünleri taşırken çantalarının o ürünü hatasız bir şekilde taşımasını beklerler. Bundan dolayı çevreyi düşünen insanlar geri dönüşümlü dayanıklı bez çantaları tercih etmektedir.

Bir Çantadan Daha Fazlası

Promosyon çanta bir reklam aracı olarak işiniz için çok etkili olabilir. Bir üniversite öğrencisine fuarda dağıttığınız, üzerinde büyük bir logonuzun olduğu bir çanta buna örnek olabilir. O öğrenci kitaplarını çantasıyla taşıdığında üniversitede bulunan binlerce öğrenci sürekli etkileşim içinde oldukları için o çanta ile firmanızın bir ayağı o üniversiteye kadar ulaşmış olur. Öğrenci bir halk kütüphanesine gittiğinde veya bir restoranda yemek yediğinde ve yine oradaki insanlar çantayı ve firmanızın logosunu görüp sizden kolayca haberdar olur. Bu pazarlamayı çok kolaylaştıran etkili bir yöntemdir.